طراحی اپلیکیشن اندروید در اصفهان

آژانس دیجیتال مارکتینگ کاریزما 

کاریزما مجری  طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های اندروید در اصفهان

امروزه اپلیکیشن  ها نقش اساسی و مهمی را در زندگی ما ایفا می کنند. سفارش غذا، درخواست تاکسی، درخواست انواع خدمات مانند کارواش خودرو، رزرو نوبت دندانپزشکی و نوبت دکتر .

 جالبه بدانید که هر اپلیکیشن که در مارکت های ایرانی مثل بازار قرار می گیرد حدود ۵۰ هزار بار دیده و دانلود می شود که این عدد بسیار عدد قابل توجهی است.

اگر برای کسب و کار خود سایتی دارید که توسط آن مشتری جذب می کنید باید یک نسخه اندروید از آن سایت را نیز در اختیار دنبال کنندگان خود قرار بدهید.

امروزه اکثر افراد برای دنبال کردن سایت های مورد علاقه خود از تلفن همراه خود استفاده می کنند.

در صورت نداشتن این نسخه به راحتی بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد.

3.در این مرحله برنامه نویسان کاریزما را انتخاب می کنند که چه زبان برنامه نویسی را برای پروژه شما انتخاب کند زبان های مورد استفاده ممکن است جاوا یا سی پلاس پلاس یا سی شارپ باشد. تست اولیه اپ به عنوان مرحله دیگر می باشد در این مرحله با همدیگر را تست می کنیم.

4.انتشار در مارکت های ایرانی و خارجی به علاوه بر معرفی و تبلیغات اپ شما : در نهایت اپلیکیشن شما باید در مارکت های ایرانی (مثل بازار )و خارجی (پلی استور) منتشر شود تا کاربران آن را دانلود کنند .

1.تیم ما ابتدا نیاز شما را طی یک یا دو جلسه به صورت کامل دریافت می‌کند پس از دریافت نیاز و درخواست شما پیشنهاداتی از طرف تیم ما به شما داده می شود تا برنامه بهتری داشته باشید

2. در مرحله بعدی به سراغ طراحی ui / ux میریم. که در این مرحله گرافیست‌های کاریزما بر اساس علم روز  طراحی های گرافیکی برنامه را انجام می‌دهند در پایان این مرحله یک دمو در اختیار شما قرار داده می شود.

با انتخاب خدمات کاریزما کسب و کار خود را در دست مشتری هایتان قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید فرقی نمی‌کند که شما صاحب یک استارتاپ یا یک کسب و کار چند ساله باشید یک  اپلیکیشن حرفه‌ای و کارآمد می تواند ابزاری قدرتمند برای موفقیت در  کسب و کار و افزایش فروش باشد .اپلیکیشن شما باید طراحی زیبا و کاربرپسند داشته باشد و تجربه فوق العاده ای در ذهن مخاطبان شما بگذارد.