ثبت نام دوره های تابستان 1399 آغاز شد !

 

ما با با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی در خدمت شما هستیم  . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید : 09130200335

آدرس شرکت برای آموزش : اصفهان خیابان شبخ مفید ساختمان 110

دوره حضوری آموزش طراحی سایت در اصفهان 

 همنطور که میدونید طراحی سایت در حال حاضر یکی از پر درآمدترین شغل های اینترنتی است و تقریبا تمام کسب و کارها به یک وب سایت خوب نیاز دارند . در گذشته طراحی سایت کار مشکل و سختی بود چرا که شما باید یک یا چند زبان برنامه نویسی رو یاد میگرفتین . اما در حال حاضر با cms ها یا سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس شما می تونید یک سایت با کلی امکانات بدون هیچ کد نویسی طراحی کنید .  

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که این امکان رو به شما میده بدون یادگیری هیچ زبان برنامه نویسی، سایت خودتون رو طراحی کنید و هر امکانی که نیاز دارین به سایتتون اضافه کنید . جالبه بدونید سایت همیار برنامه نویس با وردپرس طراحی و اجرا شده است . با تیم آموزش وردپرس اصفهان همراه باشید.

آموزش پروژه محور

یکی از مزایا شرکت در کلاس های کاریزما، اینه که در یک محیط شرکتی برنامه نویسی رو یاد میگیرین و پروژه های شرکت رو میتونین از نزدیک رصد کنین!

ضبط فیلم از کلاس

هنگام تدریس استاد، از صدا و صفحه لپ تاپ استاد برای شما فیلم ضبط میکنیم و در پایان کلاس در اختیارتون قرار می دهیم . 

آموزش تضمینی 

تمامی آموزش های کاریزما دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد می‌باشد. در پایان دوره اگر از کلاس راضی نبودید، کل وجه پرداختی رو بهتون بر میگردونیم!

زمان برگزاری کلاس ها 

مشاوره رایگان : 09130200335 (واتساپ – تلگرام – تماس – پیامک)

گروه  شروع  تعداد ساعت حداکثر تعداد نفرات  زمان
1 تماس بگیرید  20 4 نفر  تماس بگیرید 
تماس بگیرید  20 4نفر    تماس بگیرید
تماس بگیرید  20 1 نفر  تماس بگیرید