آموزش افتر افکت در اصفهان

آموزش after effects در اصفهان

اساتید مجرب | آموزش تضمینی | ضبط فیلم از کلاس | آموزش پروژه محور افترافکت

 

مشاوره رایگان و ثبت نام از طریق تماس با  : 09305456117

 

ثبت نام دوره های پاییز 1399 آغاز شد !

 

ما با با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی در خدمت شما هستیم  . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

آدرس شرکت برای آموزش : اصفهان خیابان شبخ مفید ساختمان 110

دوره حضوری آموزش after effects در اصفهان 

یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای شرکت Adobe نرم افزار After Effects است که  زمینه فعالیت این نرم افزار در حوزه فیلم می باشد. نرم افزاری که برای ایجاد جلوه های بصری دیجیتال ، موشن گرافیک و ترکیب عناصر بصری بسیار کاربردی است و قادر است قابلیت های گسترده ای در حوزه تصاویر متحرک ، تبلیغات تلویزیونی ، جلوه های ویژه ، ویدیو فیلم و کامپوزیت در اختیار کاربران خود قرار دهد.

امروزه هر فردی در زمینه فیلمسازی و انیمیشن سازی فعالیت دارد یا قصد دارد در این حوزه قدم بردارد ، بدون شک نرم افزار افتر افکت یکی از ابزارهای اصلی این فرد در انجام پروژه هایش خواهد بود.

 

در حال حاضر حوزه فیلم سازی ، موشن گرافیک و متحرک سازی یکی از پولساز ترین فعالیت ها است و داشتن مهارت در این زمینه را می توان یکی از پردرآمدترین مهارت ها دانست ، یک مهارت عالی برای اشتغال به کار و کسب درآمد .

اگر قصد دارید یک مهارت ویژه یاد بگیرید ، کاریزما با افتخار آماده‌ی آموزش این مهارت با عالی ترین متد به کارآموزان خود می باشد. دوره های آموزش افترافکت کاریزما در اصفهان با تدریسی روان ، به صورت حضوری برگزار می گردد. دوره های آموزش افتر افکت کاریزما ( آموزش افتر افکت در اصفهان ) کاملاً پروژه محور بوده و با تدوین سرفصل های مناسب سعی در آموزش هرچه بهتر کارآموزان خود دارد .

حال می‌توان این سوال را مطرح نمود که آموزش افتر افکت برای چه افرادی مناسب است ؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که این آموزش برای افرادی مناسب است که :

در زمینه ویدیو مشغول به فعالیت هستند و به دانش کار با انیمیشن و گرافیک احتیاج دارند

در زمینه ساخت انیمیشن و موشن گرافیک علاقه دارند که در این صورت ما آموزش این نرم‌افزار را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

چرا آموزش افتر افکت با کاریزما ؟

برای پاسخ به این سوال هم می‌توان این مطلب را بیان نمود که دوره های آموزش after effects کاریزما ( آموزش After Effects در اصفهان ) به صورت جامعه بوده و مطالب در این دوره کاملا با تسلط و روان به کارآموزان منتقل می شود ، همچنین دوره های آموزش افتر افکت کاریزما آموزش افتر افکت در اصفهان دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰% میباشد و این یعنی اگر شما در پایان دوره از کلاس ما راضی نبودید کل وجه پرداختی به شما بازگردانده می شود.

این دوره نشان می دهد که برای ساختن ویدیو و ایجاد جلوهای ویژه چگونه فیلمبرداری کنید و در آخر اگر برنامه‌ای دارید ، کاریزما به شما کمک می کند تا در کار خود به سرعت و به راحتی به نتایج حرف‌های برسید.

[/vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
[]

آموزش After effects در اصفهان

 

آموزش پروژه محور

 

ضبط فیلم از کلاس

 

آموزش تضمینی