طراحی سایت در اصفهان :

یکی دیگر از خدمات شرکت کاریزما طراحی انواع وب سایت فروشگاهی و شرکتی است.

ما در کاریزما با توجه به نیاز و درخواست های کارفرما، به دو صورت وب سایت راه اندازی می کنیم :

راه اندازی و اجرای سایت با سیستم های مدیریت محتوا :

 اگر نیازهای کارفرما با وردپرس قابل اجرا بود، تیم فروش ما برای کاهش هزینه های شما سیستم مدیریت محتوای کاریزما را پیشنهاد می کند .

راه اندازی سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی :

در صورتی که وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا نتوانند  نیاز شما را بر طرف کنند، تیم برنامه نویسی کاریزما آماده راه اندازی پروژه شما با زبان های برنامه نویسی تحت وب است.

چرا را انتخاب کنم؟

چرا کاریزما را انتخاب کنم ؟

تیم حرفه ای برنامه نویس : کاریزما دارای یک تیم حرفه ای برنامه نویسی است.

تیم حرفه ای فروش : ما در کاریزما تمام نیازهای شما از یک وب سایت را بررسی می کنیم و بهترین پلن خود را برای شما آماده می کنیم .

تیم حرفه ای پشتیبانی:  بعد از پایان طراحی و راه اندازی سایت شما را تنها نخواهیم گذاشت . تیم پشتیبانی کاریزما همه روزه از ساعت 8 تا 17 در خدمت شما هستند.

آموزش کار با سایت : 3 جلسه آموزش حضوری برای شما در نظر گرفته ایم.

 

طراحی سایت در اصفهان

تیم طراحی وب سایت کاریزما آماده طراحی انواع وب سایت در زمینه های : وب سایت های شخصی ، وب سایت های فروشگاهی، وب سایت های شرکتی و … می باشد .

صاحبان کسب کار و استارتاپ های اصفهانی ، برای داشتن یک وب سایت حرفه ای با گرافیک جذاب و سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) نیازمند یک تیم متخصص طراحی سایت در اصفهان هستند که بتواند نیازهای کامل شما از طراحی سایت را درک و سپس اجرا کند.

کاریزما ، یک شرکت طراحی سایت در اصفهان می باشد که میتواند تمام هر انچه که از یک وب سایت نیاز دارید ، برای شما اجرا کند .

 

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

اگر شما یک شرکت دارید ، حتما برای معرفی خدمات خود و رشد سریع نیاز یک وب سایت دارید . تیم کاریزما (تیم طراحی سایت در اصفهان) آماده طراحی سایت شرکت شما به بهترین نحو ممکن است . ویژگی های طراحی سایت شرکتی :

طراحی سایت و کد نویسی استاندارد

سئو بسیار قوی و استاندارد

معرفی خدمات و ایده پردازی

گرافیک زیبای سایت و استفاده از المان های مرتبط با کسب و کار شما

 

برنامه نویسی سایت در اصفهان

اگر شما یک وب سایتی بخواهید که برای اجرای آن لازم باشد، سایت از base نوشته و برنامه نویسی شود، تیم طراحی سایت کاریزما می تواند از عهده این پروژه به خوبی بر آید.

هر سیستم و پرتابلی که بخواهید ما آن را برای شما با بهترین کیفیت پیاده سازی خواهیم کرد.

برنامه نویسی سیستم حسابداری آنلاین، برنامه نویسی پرتابل مدارس و اساتید و… را به عهده تیم کاریزما بگذارید.